Aktywni i samodzielni - teatroterapia narzędziem rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych

Fundacja La Zebra realizuje projekt pod nazwą
 Aktywni i samodzielni – teatroterapia narzędziem rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych wspołfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Naszym celem jest przygotowanie, opracowanie i wystawienie  dwóch sztuk teatralnych, gdzie cały proces to zaangażowanie osób niepełnosprawnych

Tutaj znajdziesz aktualności, informacje o postępach, kolejnych krokach i fotorelacje z kolejnych kroków w kierunku ...sceny !

Tworzenie Indywidualnych Planów Działania

Aktywni i samodzielni - projekt PFRON

Warsztaty - wybór utworu literackiego, tworzenie na jego podstawie scenariusza

Warsztaty - gra sceniczna